Konsultacje Społeczne od 19.01.2026 r. do 26.01.2026 r.
KONSULTACJE SPOŁECZNE
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” informuje,
że z inicjatywy Zarządu LGD dnia 19 stycznia 2026 r. rozpoczyna się proces konsultacji społecznych dotyczący:
- projektu zmian Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „MIĘDZY LUDŹMI
I JEZIORAMI” na lata 2023-2027,
Proces konsultacji będzie trwał do 26 stycznia 2026 r. do godziny 13:00.
Aby zgłosić wnioski, uwagi czy postulaty prosimy pobrać i wypełnić kartę uwag, która zamieszczona jest poniżej a następnie przesłać ją na adres e-mailowy leader@ludzieijeziora.pl lub pocztą na adres Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” 62-530 Kazimierz Biskupi, ul. Plac wolności 2, bądź złożyć osobiście. Przed przybyciem do biura prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 63 240 26 03.
Istnieje również możliwość skorzystania z punktu informacyjno-konsultacyjnego, który mieści się w biurze LGD przy ulicy Plac Wolności 2 w Kazimierzu Biskupim.W punkcie tym można będzie zapoznać się z projektem aktualizacji LSR oraz uzyskać wszelkie informacje oraz wyjaśnienia na temat zmian wprowadzonych w LSR oraz zgłosić swoje wnioski, uwagi czy postulaty dotyczące konsultowanego dokumentu. Przed przybyciem do biura prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 63 240 26 03.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zaprezentowania swoich opinii na temat:
- projektu zmian Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „MIĘDZY LUDŹMI
I JEZIORAMI” na lata 2023-2027,
Uwagi, które nie wpłyną do siedziby LGD w określonym terminie, bądź nie zostaną przedstawione na karcie uwag, nie będą uwzględniane.



